Znajdź mnie na FB i IG -->

Z przyjemnością podejmę współpracę zarówno ze znanymi markami, jak również z firmami niszowymi i rozpoczynającymi swoją działalność, których zakres działania wpisuje się w zakres mojego bloga.

Na swoim blogu rekomenduje rzeczy, których jestem pewny na 100%. Współpracuje również barterowo.

Możliwe formy współpracy:

Testy produktów i usług

Moje ewentualne recenzje produktów i usług są w pełni subiektywne. Tworzone są one na podstawie testów przeprowadzanych przeze mnie. Przedstawiam wszystkie swoje spostrzeżenia, zarówno pozytywne, jak i te negatywne, które dostrzegę. Z góry uprzedzam, że odmawiam testów rzeczy jeśli z góry wiem, że nie wpasowują się w kanon moje blogu lub wiem, że się nie sprawdzą.

Konkurs

Mogę przeprowadzić konkurs, który zazwyczaj powiązany będzie z testem produktu, który jest do wygrania. Czytelnicy chętniej biorą udział w walce o nagrodę.

Banery reklamowe

Banery wyświetlane są na stronie głównej i wszystkich podstronach bloga. Konkretna lokalizacja i czas wyświetlania jest kwestią uzgodnienia. Rozliczenie obejmuje czas emisji banera, a nie jego klikalność.

Artykuły sponsorowane

W zależności od Twojego życzenia mogę zamieścić tekst i zdjęcia dostarczone przez Ciebie lub napisać własny tekst na podstawie dostarczonych materiałów. Pozycje takie oznaczane są jako teksty sponsorowane, a czas ich obecności na blogu ustalamy wspólnie.

Pisz śmiało jeśli wierzysz w swój produkt lub masz jakieś dodatkowe pomysły na współpracę. Odpowiem na każdą wiadomość. Zapraszam do kontaktu pod adresem: [email protected]

Dodaj komentarz

Close Menu